אודותינו

ד. מאור ושות' חברת עורכי דין עורכי דין  נוסד ומונהג על-ידי עו”ד דודי מאור, אשר ניסיונו כולל פעילות 'בשני צידי המתרס' – לצד הניסיון המשפטי, עו"ד  מאור פעיל גם בתחום העסקי  כיזם נדל"ן וכמוביל פעילות עסקית במגוון תחומים. שילוב זה מבטיח ראייה רחבה של כלל ההיבטים בכל סוגיה עסקית ומסחרית מורכבת.

הליווי והייעוץ של מומחי המשרד לצד ייצוג משפטי מתוחכם, חד, ואף לוחמני בעת הצורך. הוא בא לידי ביטוי במגוון רחב של תחומים, ובכלל זה דיני מקרקעין, משפט מסחרי, דיני חברות, צוואות וירושות, תכנון ובניה, דיני רשויות מקומיות, תאגידי מים וביוב, משפט מנהלי ודיני מכרזים – מבטיח ייצוג מיטבי ללקוחות המשרד .  

חשוב להדגיש שהניסיון של צוות המשרד כולל התמחות מיוחדת וניסיון רב שנים בייצוג בבתי-משפט בסכסוכים מסחריים ואזרחים, על כל גווניהם וסוגיהם, בפני כל הערכאות, לרבות בית-המשפט העליון (כערכאת ערעור עליונה), בית-המשפט הגבוה לצדק ובית-המשפט הכלכלי, וכן בפני טריבונלים של בוררויות, וועדות ציבוריות וממשלתיות.

חוזקות מיוחדות

ד. מאור ושות' חברת עורכי דין מתמחה, בין היתר, בטיפול בתיקים כלכליים מורכבים וגדולים, ובכלל זה במחלוקות שבין בעלי השליטה בחברות, בסוגיות של 'עושק מיעוט' בחברות ובעימותים משפטיים בין בעלי מניות הרוב בתאגיד לבין בעלי אחזקות המיעוט.

הטיפול משלב ראיה משפטית חדה לצד ראיה והבנה עסקית ומסחרית רחבה. כך, מתאפשר לבעלי הדין להיות משוכנעים שמרחב הטיפול בהחלט לוקח בחשבון את כלל הצרכים והאינטרסים– ומאפשר לתאגיד ולבעלי מניות בו להתפנות בראש שקט לעסקיהם, בשעה שיועץ מקצועי מנוסה מטפל בעבורם בכל העניינים המשפטיים.

 

ד. מאור משרד עורכי דין הינו המוציא לאור של פורטל דין-נט. הפורטל מסייע למחפשים פתרון, ייעוץ או ליווי משפטי במגוון תחומים. הפונים דרכו מקושרים לעורך הדין המתמחה בתחום הסוגיה בגינה פנו במהירות ובדיסקרטיות!
עיקר התחומים בהם עוסק הפורטל הם דיני מקרקעין, דינים בתחום המסחרי ודיני צוואות וירושות.