אודותינו

ד דודי מאור, אשר ניסיונו כולל פעילות 'בשני צידי המתרס' – לצד הניסיון המשפטי, עו"ד  מאור פעיל גם בתחום העסקי  כיזם נדל"ן וכמוביל פעילות עסקית במגוון תחומים. שילוב זה מבטיח ראייה רחבה של כלל ההיבטים בכל סוגיה עסקית ומסחרית מורכבת.
הליווי והייעוץ של מומחי המשרד לצד ייצוג משפטי מתוחכם וחד, בא לידי ביטוי במגוון רחב של תחומים, ובכלל זה ליווי בפרוייקטים רחבי היקף דיני מקרקעין, משפט מסחרי, דיני חברות, צוואות וירושות, בתחום התשתיות, תכנון ובניה, דיני רשויות מקומיות, תאגידי מים וביוב, משפט מנהלי ודיני מכרזים,
תוך הבטחת ייצוג מיטבי ללקוחות המשרד ע"י עו"ד מומחים בתחומם.

חשוב להדגיש שהניסיון של צוות המשרד כולל התמחות מיוחדת וניסיון רב שנים בייצוג בבתי-משפט בסכסוכים מסחריים ואזרחים, על כל גווניהם וסוגיהם, בפני כל הערכאות, לרבות בית-המשפט העליון (כערכאת ערעור עליונה), בית-המשפט הגבוה לצדק ובית-המשפט הכלכלי, וכן בפני טריבונלים של בוררויות, וועדות ציבוריות וממשלתיות.

חוזקות מיוחדות
 משרד ד. מאור ושות' חברת עורכי דין מתמחה, בין היתר, בטיפול בתיקים כלכליים מורכבים וגדולים, ובכלל זה ליווי משפטי כולל בתחום התשתיות, מחלוקות שבין בעלי השליטה בחברות, בסוגיות של 'עושק מיעוט' בחברות ובעימותים משפטיים בין בעלי מניות הרוב בתאגיד לבין בעלי אחזקות המיעוט.
הטיפול שמשרדנו מעניק ללקוחותיו משלב ראיה משפטית חדה לצד ראיה והבנה עסקית ומסחרית רחבה. אלו מבטיחים לבעלי הדין שהטיפול בעניינם לוקח בחשבון את כלל הצרכים והאינטרסים– ומאפשר לתאגיד, חברה או לבעלי מניות בו להתפנות בראש שקט לעסקיהם.

בנוסף, המשרד מטפל  בסכסוכים משפטיים בתחום הירושות, הצוואות והעיזבונות, לרבות התנגדות לצו קיום צואה והתנגדות לצו ירושה התנגדות לקיום צוואה או התנגדות לקיום צו ירושה,  כאשר אין צוואה, לרבות בדיקת יורש פסול ירושה ע"פ דין ירושה של בן זוג ידוע בציבור, ויתור ירושה, הסתלקות יורש, ביצוע עסקאות בירושה, רישום זכויות יורשים במקרקעין, בקשה לביטול צו קיום צוואה, התנגדות לצו קיום צוואה, מימוש עיזבון של אדם שנפטר, הסדרת התחום הכלכלי, הסכמי ממון והסכם ידועים בציבור, הסדרת חובות של אדם שנפטר טיפול ברכוש בן משפחה לאחר מותו משיכת כספים של אדם נפטר ממוסדות שונים